Budownictwo i architektura : Dwie wieże finansowe / MA2

Dzięki uprzejmości MA2 Projekt Two Towers, autorstwa MA2 we współpracy z CZ Visual Architecture, to seria zmanipulowanych kolektorów, które budują podwójną pionową sieć z kątowymi powierzchniami.
Wieże promieniują pionowo z wielobocznego korpusu, w kształcie rombu, odlewane, przeznaczone do różnorodności, złożoności i solidności formy.
Wydłużone bryły diamentowe funkcjonują jako wielozadaniowa struktura, która uwzględnia przepływy energii, cyrkulacji, dynamicznych kompozytów, zarówno pod względem estetycznym, jak i materiałowym.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Ważne jest posiadanie szeregu elementów wystających w estetyce i logice projektu, aby generować zmysłowe formalne manipulacje, które zapewniają dynamiczną obecność otaczającego środowiska.
Aby osiągnąć pożądany efekt budowy zestawu wież, które są obrazem elegancji, solidności projektu i ekonomicznej walory, obie wieże są w stanie ruchu i żywej gry części.
woluminy generujące synergistyczną architekturę.
Wieże ekonomiczne są elementami, które nadają tożsamość sektorom finansowym i dzielnicom, aby wierzyć, wieże są tak zbudowane, że nie są agentami konkurencyjnymi, ale są komplementarnymi tektonikami i mają dynamiczną grę ciał.
Dzięki uprzejmości MA2 Punkt, w którym wieże stykają się z podłożem, zbudowany jest z warstwowego kompozytu z tektoniki, która działa jako podstawa i macierz, w której wieże wystają w górę.
Płyty aerodynamiczne przesuwają się i wyginają, dając podium i wejście do holu wrażenie płynnej gry powierzchni architektonicznych.
Forma podium to również pojedynkowana kompozycja brył diamentowych, ale wzdłuż poziomego przepływu przesuwania.
Dzięki uprzejmości MA2 interakcja na poziomie gruntu jest ważną częścią projektu, ponieważ służy jako twarz, w której publiczność przepływa wokół budynku i krąży wewnątrz.
Są to punkty wyjścia, które rządzą zróżnicowaną wrażliwością, logiką i intensywnością tektoniczną, które nadają wieżom żywotność jako obraz odporności gospodarczej.
Dzięki uprzejmości MA2
[więcej w: strefy przemarzania gruntu w polsce, strefy przemarzania w polsce, archiwum allegro 2013 ]

Powiązane tematy z artykułem: archiwum allegro 2013 strefy przemarzania gruntu w polsce strefy przemarzania w polsce