Budownictwo i architektura : UZUPEŁNIENIE: otwarte zaproszenie do składania zgłoszeń

GROUND UP to nowy druk czasopism i publikacja internetowa mająca na celu stymulowanie myśli, dyskusji, eksploracji wizualnej i spekulacji merytorycznych dotyczących pojawiających się problemów krajobrazowych wpływających na współczesną praktykę.
Opracowane i wyprodukowane przez studentów Wydziału Architektury Krajobrazu i Planowania Środowiska na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, wraz z radą doradczą znanych architektów krajobrazu oraz teoretyków i krytyków miejskich, każda edycja obejmie temat krytyczny wynikający z napięcia między współczesnym krajobrazem architektura, ekologia i naglące problemy kulturowe.
Ogłaszają otwarte zaproszenie do składania wniosków dotyczących inauguracyjnego wydania Krajów niepewności , który analizuje wpływ ostatnich radykalnych zmian gospodarczych, politycznych i ekologicznych na krajobraz.
Wszystkie przesyłki należy przesłać najpóźniej do 13 stycznia.
Więcej informacji o konkursie po przerwie.
Wcześniejsze modele prognozowania, projekcji i simulacry są już przestarzałe, wymagając nowych ram koncepcyjnych i przestrzennych.
Jaki będzie charakter przestrzeni, która wyłania się z tej niestabilności.
W jaki sposób taktyka projektowania może inicjować sukcesywnie niedostatecznie wykorzystanej przestrzeni.
Jak reprezentujemy proces i czasowość nad tradycyjnym determinizmem.
Jak długo jest tymczasowy.
W obliczu niepewności w krajobrazie, w jaki sposób możemy zmienić nasz sposób myślenia, aby przejść tylko do fizycznych propozycji, do bardziej otwartych strategii operacyjnych.
Zapraszają one wcześniej niepublikowane artykuły krytyczne (w przybliżeniu 3000 słów), anegdoty, manifesty, eseje fotograficzne, prace budowane lub spekulacyjne, odwzorowania, wizualizacje danych lub odpowiedzi graficzne związane z powyższym tematem.
Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź ich stronę tutaj.
[hasła pokrewne: mrówka świebodzice, allegro domki holenderskie, strefy przemarzania ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro domki holenderskie mrówka świebodzice strefy przemarzania