Nowoczesna architektura : Propozycja konkursu J Ssingfjord / Imago

Dzięki uprzejmości Imago Ideą projektu Imago dla konkursu J.
Ssingfjorden jest połączenie krajobrazu z nowym budynkiem i budynkiem z całym scenariuszem Jingingfjorden; to doliny i kontekst, zarówno wizualny, historyczny, jak i technologiczny.
Architektura wniosku wyrazi siłę i zamiary, które ludzie mieli od pokoleń.
Będzie korzystać z najbardziej rozwiniętych technologii i formalnych zasad, tak jak to było w ich czasie.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Propozycja łączy dwie góry (2 domeny zasobów) dolin i nadadzą muzeum i geoparkowi nowy silny charakter dzięki programowi, który spełnia wymogi funkcji, zarządzania i utrzymania.
Zmienia się to pod względem technologicznym i ekonomicznym.
Wniosek spełnia wymagania i warunki opisane w dokumentacji konkursowej zgodnie z programem i przestrzenią / obszarami i posiada określoną zdolność wyjątku.
Będzie to część atrakcji narodowej, ale zapewnia znacznie szersze zastosowanie; i mogą być wykorzystywane do nauczania i spotkań na wszystkich poziomach.
Dzięki uprzejmości Imago Bądź na zewnątrz, graj, zjedz lunch, rób zdjęcia, idź do lasu, wyskocz na górę, znajdź się w muzeum, wysłuchaj wykładu, przeczytaj, weź udział w warsztatach, zjedz kolację lub wypij tylko Kawa .
to muzeum z wieloma możliwościami.
Restauracja na wesela, urodziny i lokalne zgromadzenia, ale także atrakcyjne miejsce na seminaria, warsztaty, zarówno prywatne, jak i publiczne.
Audytorium, które może pomieścić 120 lub 150 osób.
Miejsce, w którym możesz pokazać znajomym, twoje relacje, miejsce, które umieszcza Jessingfjord na mapie przygody.
Dzięki uprzejmości Imago.
Allmenningen.
to stare norweskie słowo, które wyraża dostępność bez dyskryminacji.
Koncepcja ta wyraża uniwersalny dostęp lub dostęp dla wszystkich, w naszym przypadku allmenning z tematów, kolekcji muzealnych, badań, międzynarodowych mediacji, przygody i turystyki.
Dzięki uprzejmości Imago Koncepcja to budynek w kształcie mostu.
Model strukturalny składa się z wieży, która zawiera komunikację pionową (schody i windy) oraz zawieszonego mostu złożonego z pudełek, które pomieszczą zróżnicowany program i jego cechy.
Boki mostu będą miały otwory okienne, ale otwory nie osłabią wytrzymałości konstrukcji, aby uniknąć ruchów bocznych, złamań lub obrażeń skręcania.
Przeprowadzono kontrolowane obliczenia na wstępnie zaprojektowanym modelu budynku, aby przetestować siłę.
Wynik daje zaprzęgniętą konstrukcję z 6 kablami.
Dzięki uprzejmości Imago Architects: Imago / António Jorge de Moura Leit.
O Cerejeira Fontes & André de Moura Leit.
O Cerejeira Fontes, Asb.
Rn Andresen Lokalizacja: J.
Ssingfjord, Norwegia Współpracownicy: Nuno Cruz, Architekt, Team Leader; António Dias, architekt, kierownik zespołu; Bruno Marques, architekt, kierownik zespołu; Lúcio Dias, architekt; José Forte, Architect; Orlando Rodrigues, architekt; Sónia Gonçalves, architekt; Renato Moreno, architekt; Elisa Silva, Architect; José Magalh.
Es, Trainee Architect; Sérgio Conde, Trainee Architect; Nuno Ferreira, projektant i autor scenografii dla stażystów: Lúcio Dias Sculptor, Projektant: Asb.
Rn Andresen Architekt krajobrazu: Torben Sch.
Nherr Inżynier: José Joaquim Carvalho
[hasła pokrewne: olx żyrardów, olx krotoszyn, pasjans agnes ]

Powiązane tematy z artykułem: olx krotoszyn olx żyrardów pasjans agnes