Ze swiata architektury – Jadalna architektura tworzona z czekolady za pomocą form drukowych 3D

Universal Favorite Universal Favorite opracowało gamę modularnych czekolad uzupełniających, które są formowane w trójwymiarowe formy, aby zadowolić każdego architekta ze słodyczą.
Formy architektoniczne zostały opracowane w celu ustanowienia połączenia między dwoma kawałkami, które należy spożywać jako jeden, uzupełniając jeden i drugi.
+ 22.
Universal Favorite Inspiracją dla architektury jadalnej była komplementarna relacja między klientem a projektantem, a więc możliwość łączenia i układania bloków była integralną częścią procesu projektowania.
Przed podjęciem decyzji o ostatecznym kształcie przypominającym niewielki stopień schodów, Universal Favorite eksperymentował z wieloma geometrycznymi formami i połączeniami za pomocą zakrzywionych i ukośnych elementów, które zostały zamodelowane w ich rysunku izometrycznym.
.
Uniwersalny ulubiony.
Uniwersalny ulubiony Produkty końcowe to mozaikowe, modułowe bloki, które łączą się ze sobą, umożliwiając łączenie dowolnych dwóch smaków, w tym matcha, wanilii, truskawki, czarnej porzeczki, arbuza, wanilii i cytryny – różne kolory odpowiadają różnym smakom.
Spontaniczne wzornictwo stanowi wyraźny kontrast w stosunku do ortogonalnej struktury czekoladek, wykorzystując natryskiwanie powietrzem, zanurzenia i marmurkowanie, aby stworzyć żywą mieszankę kolorów.
.
Universal Favorite To nie pierwszy raz, gdy architektura i czekolada zostały magicznie połączone; Dinara Kasko używa oprogramowania do modelowania parametrycznego, aby stworzyć kompozycję dla jej Algorithmic Modeling Cake, ponieważ żelatyna, cukier i beza stają się jej paletą materiałową.
.
Uniwersalny ulubiony.
Uniwersalny ulubiony
[hasła pokrewne: współczynnik przenikania ciepła kalkulator, mrówka świebodzice, archiwum allegro 2013 ]

Powiązane tematy z artykułem: archiwum allegro 2013 mrówka świebodzice współczynnik przenikania ciepła kalkulator