Architektura i nowoczesne budownictwo – Federalny budynek biurowy / Krueck + architekci Sexton

Dzięki uprzejmości Krueck + Sexton Architekci Krueck + Sexton Architekci zostali wybrani przez GSA Design Excellence Program dla projektu Federalnego Urzędu w Miramar na Florydzie na obrzeżach Miami.
Budynek o powierzchni 375,000 stóp kwadratowych został zaprojektowany z myślą o trzech celach: zmniejszeniu zużycia energii, zasobów i zużycia, zastosowaniu materiałów budowlanych i systemów o wysokiej wydajności oraz zebraniu odnawialnych źródeł energii dostępnych na stronie.
Obecnie do przetargu, projekt ma zostać ukończony w połowie 2014 roku.
Czytaj więcej po przerwie.
Federalny budynek biurowy został zaprojektowany jako dwa 60.
wąskie bary biegnące ze wschodu na zachód wzdłuż strony.
Strategia polega na zmniejszeniu zysku ciepła poprzez ukierunkowanie strony o najmniejszej powierzchni w kierunku wschodzącego i zachodzącego słońca.
Kraty mają sześć i siedem kondygnacji i są połączone w ich środkach, tworząc dwa zamknięte zewnętrzne dziedzińce.
Architekci zapewnili również obszary na zewnątrz, które są komfortowo zacienione na obszarach sąsiadujących z terenem, na przykład w pobliżu garażu i aneksu serwisowego.
Dzięki uprzejmości firmy Krueck + Sexton Architects System ściany osłonowej z wysokowydajnym szkłem zapewnia maksymalny dostęp do światła dziennego przy jednoczesnym zmniejszeniu zysków ciepła.
To, oprócz perforowanych ekranów przeciwsłonecznych, zapewnia budynkowi i jego mieszkańcom cienie i światło dzienne w razie potrzeby.
Budynek zmniejszy zużycie wody o 95% dzięki zastosowaniu kilku systemów, takich jak wychwytywanie wody deszczowej, wody studziennej i miejskiej zrekultywowanej wody.
Fotowoltaika na dachu Aneksu i garażu będzie akumulować energię słoneczną.
Dzięki uprzejmości architektów Krueck + Sexton W ramach inicjatyw budowlanych na rzecz zrównoważonego projektowania, tereny podmokłe przylegające do terenu zostaną przywrócone.
Stanowią one większość strony i są wysiłkiem architektów, aby przywrócić naturalny stan strony, jednocześnie pobudzając rodzimy ekosystem i lokalną społeczność poprzez fizyczne połączenie natury.
Dzięki uprzejmości Krueck + Sexton Architects Zespół projektowy składa się z Atelier dziesięć (środowisko), WSP Flack + Kurtz (MEP), Curtis + Rogers (krajobraz), Miller Legg (cywilny), Thornton Tomasetti (strukturalnych) i Shepphird Associates (inżynierów kopert) .
za pośrednictwem Krueck + Sexton Architects
[patrz też: współczynnik przenikania ciepła kalkulator, strefy przemarzania gruntu w polsce, kalkulator współczynnika przenikania ciepła ]

Powiązane tematy z artykułem: kalkulator współczynnika przenikania ciepła strefy przemarzania gruntu w polsce współczynnik przenikania ciepła kalkulator