Architektura: Studiuj badania projektowe, pisanie i krytykę w School of Visual Arts w Nowym Jorku

Molly Butcher, SVA MA Design Research, klasa 2015, badała marketing marsjańskich i pozaziemskich osad.
Toroidalna kolonia, widok przekroju, odsłaniając wnętrze.
Praca artystyczna: Rick Guidice.
Image NASA Ames Research Center Projektanci, którzy wznoszą się na szczyt, mogą pisać, wyrażać, tworzyć opowiadania i komunikować pomysły w atrakcyjny sposób – Khoi Vinh, główny projektant, Adobe.
Czy masz projekt badawczy, który chciałbyś przejść na wyższy poziom.
Czy jesteś wyzwany, przekazując swoje pomysły w wielu formatach.
Rygorystyczny roczny MA w projektowaniu badań, pisanie i krytyka oferuje wysoce wpływowy, ukierunkowany program, dobrze dostosowane do okoliczności uznanych specjalistów, oprócz absolwentów, którzy chcą kontynuować studia na poziomie zaawansowanym.
Położony w School of Visual Arts w sercu Nowego Jorku, program oferuje niezrównaną rdzeń wydziału i profesjonalną sieć, składającą się z wybitnych redaktorów, pisarzy i projektantów.
Dzięki dwumeterminowemu harmonogramowi i przyszłościowemu programowi nauczania, SVA MA w dziedzinie badań nad projektami zapewnia intensywne szkolenie w zakresie narzędzi i technik służących do badania, analizy i interpretacji projektu oraz jego wpływu na kulturę i środowisko.
Alex Klimoski, SVA MA Design Research Class z 2016 roku, badał historię.
Scalies ., lub obrazów ludzi, którzy wcielali w życie wizualizacje architektoniczne.
Zdjęcie dzięki uprzejmości: http://skalgubbar.se/ Wyższa ranga obejmuje reportera z wyższej rangi New York Timesa Robina Pogrebina, autora i grafika Steven a Heller a, krytyka urbanistyki Karrie Jacobs i redaktorkę założyciela czasopisma PIN-UP, Alexandre de Looz, między innymi .
Wśród wykładowców i krytyków znalazły się: starszy krytyk New York Times Michael Kimmelman, progenitor Nowego Dziennikarstwa Gay Talese, 2018 Biennale kuratorki architektury Wenecji Mimi Zeiger, projektant interakcji Dan K.
Chen, krytyk medialny Virginia Heffernan, etnograf technologii Tricia Wang, autor i Studio 360 gospodarzem Kurta Andersena, projekt Google Research & Machine Intelligence prowadzi Rob Giampietro i nie tylko.
Redaktor naczelny czasopisma Metropolis Magazine w reżyserii Avinasha Rajagopala (klasa z 2011 r.) Omawia prezentacje prac dyplomowych z Emmą Ng, Paulem Olmerem i Molly Woodward w Sightlines .
Konferencja dla absolwentów klasy 2017 Termin ważności zgłoszeń online i materiałów pomocniczych upływa 16 stycznia 2018 r.
Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą procedurę, otrzymają znaczące stypendia.
Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły! Kimberlie Birks, klasa z 2011 r., Napisała pracę magisterską na temat projektowania placów zabaw i obecnie opracowuje książkę Phaidon na temat projektowania dzieci.
To była jedna z najlepszych decyzji, które zrobiłem profesjonalnie.
Ten program naprawdę rozpala twoją ciekawość, jak wygląda świat wokół nas i dlaczego tak właśnie jest – Kimberlie Birks, autorka scenariuszy.
[podobne: mrówka świebodzice, olx kołobrzeg, olx żyrardów ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka świebodzice olx kołobrzeg olx żyrardów