Budownictwo i architektura : 798 Panoramiczny Mural autorstwa Drawing Architecture Studio

Dzięki uprzejmości Drawing Architecture Studio założonej przez Hyundai Group, Hyundai Motorstudio Beijing został otwarty w 798 Art Zone w Pekinie w dniu listopada 2017 r.
Wielkoformatowy panoramiczny mural 798 zlecony przez Hyundai i stworzony przez Drawing Architecture Studio został oficjalnie wydany w tym samym czas.
Szerokość 14,5 metra i wysokość 12,7 metra sprawiają, że 798 Art Zone reprezentuje status dzisiejszego miasta w kontekście przeciążenia informacji.
Rysunek jest mapą narracyjną: większość wizualizacji architektonicznych w panoramie opiera się na faktycznych prototypach z 798 r.
Asemblacje są rozbite, podzielone i swobodne.
Ogromna moc pochodzi z wrodzonej witalności i energii miasta.
Jego skorupa jest pęknięta i złamana, aby odsłonić ekscytujący labirynt życia w środku.
798 to wyobrażona reprezentacja realnego świata, rekonstrukcja niezliczonych fragmentów fizycznej przestrzeni i czasu, które nieustannie zderzają się, wyrównują i przestawiają.
Dzięki uprzejmości Drawing Architecture Studio Era Internetu Strefy Sztuki Przemysłowej798 jest najbardziej znanym studium przypadku, w jaki sposób opuszczony obszar fabryki został przekształcony w najbardziej znaną strefę sztuki w Chinach.
Tłumy twórczych specjalistów zbierają się i każdego dnia odbywa się wszelkiego rodzaju działalność artystyczna, kulturalna i handlowa w strefie sztuki, w której znajduje się las kominów i modernistyczna architektura przemysłowa.
W ostatnich latach skład komercyjnych formatów w 798 zmienia się wraz ze wzrostem czynszu.
Zwłaszcza w związku z szybkim rozwojem Internetu, nowy wygląd został podjęty w tej strefie sztuki.
Wiele znanych i dobrze skapitalizowanych korporacji internetowych zdecydowało się na założenie swoich biur w okolicy, która dywersyfikuje rodzaje działalności w 798 roku.
Wzrost ekonomii współdzielenia znajduje również odzwierciedlenie w 798.
Współpraca i Airbnb zmodyfikowały sposób, w jaki oryginał budynki zostały wykorzystane.
Nawet galerie zostały otwarte w mieszkaniach.
Szybki rozwój systemu rowerów publicznych sprawił, że rower stał się najlepszym środkiem transportu do zwiedzania strefy sztuki.
Setki kurierów trójkołowych przewożonych codziennie przez strefę sztuki w wyniku dynamicznie rozwijających się sklepów internetowych.
Wygląd zewnętrzny i struktura fizycznej przestrzeni nie uległy zmianie, ale wewnętrzna została całkowicie lub częściowo zmieniona z powodu rozwoju wirtualnej gospodarki.
Takie nowe zmiany w środowisku i działaniach stały się centralnym punktem, w którym DAS stworzył stworzenie 798.
Dzięki uprzejmości Studium Architektury Rysunku Retrospektywna Wyobraźnia w Miastach Część z obiektywnej dokumentacji dotyczącej niektórych reprezentatywnych budynków i środowiska w 798 r.
Zawiera wiele pomysłów.
zaprojektowany przez DAS i przeniesiony do 798, aby bezproblemowo połączyć widoki z rzeczywistości.
Te wyobrażenia nie są pomysłami na przyszłe miasta, takie jak te występujące w filmach science-fiction, ale stanowią retrospektywne sformułowania oparte na awangardowej kulturze architektonicznej z złotego pokolenia .
Niektórzy mistrzowie architektury.
wyobraźnia w miastach, np.
Plug-In City by Archigram, The City of the Captive Globe przez OMA, Fun Place przez Cedric Price, Security by John Hejduk i Parc de Villette Bernarda Tschumiego, zainspirowały DAS.
Koncepcje te zyskały praktyczne funkcje jako galeria, rezydencja, teatr czy biuro i zyskały nowe życie w 798 roku, tworząc DAS.
wyimaginowana 798 wraz z prawdziwymi elementami.
Poprzez ponowne narysowanie klasycznych koncepcji od głównych architektów, DAS wprowadził awangardowy duch kultury architektury do 798.
Dzięki uprzejmości Drawing Architecture Studio Dzięki uprzejmości Drawing Architecture Studio Kontynuacja Tradycji Aksonometrycznej w Rysunku Architektonicznym798 jest dalszym studium na temat projekcji aksonometrycznej jako forma rysowania.
Mistrz suprematyzmu El Lissitzky jako pierwszy wprowadził projekcję aksonometryczną do stworzenia obrazu.
Dla niego rzut aksonometryczny jest konstruktywny dzięki dokładnemu opisowi przestrzennej relacji obiektów.
Nazwał swoje dzieła prounem.
co oznacza.
stacja, w której zmienia się z malarstwa na architekturę ..
Daniel Libeskind kontynuował tę tradycję aksonometryczną i doprowadził ją do skrajności w swojej pracy Micromega, w której projekcja aksonometryczna z różnymi układami współrzędnych jest mieszana w celu stworzenia złożonego i sprzecznego przestrzennego labiryntu.
798 ma duży wpływ na Micromegas i można go uznać za graficzną rekonstrukcję tego ostatniego: punkty w Micromegas stały się meblami i rzeźbą w 798; linie stają się ulicami, rurami i kominami; powierzchnie stają się ścianami i kwadratami; a przestrzeń staje się kafejkami, galeriami i fabrykami.
Do ostatecznego przedstawienia, DAS użył także obrazów Pop Art jako odniesienia i dodał spopularyzowaną estetykę do 798 z płaskim stylem, prostymi liniami i jasnymi kolorami.
Dzięki uprzejmości Drawing Architecture Studio Rethinking on the Relation Betwe
[przypisy: strefy przemarzania, mrówka świdnica, strefy przemarzania gruntu w polsce ]

Powiązane tematy z artykułem: mrówka świdnica strefy przemarzania strefy przemarzania gruntu w polsce