Budownictwo wczoraj i dzis : Tucson Architekci Linia i Kosmiczne Zwycięstwa 2011 AIA-Arizona Architectural Firm of the Year Award

Firma architektoniczna Mike Torrey Architecture Line and Space została wybrana na Europejską Firmę Architektoniczną roku 2011 przez Arizona Institute of American Institute of Architects (AIA).
Nagroda przyznawana jest firmie, która od ponad dziesięciu lat tworzy wybitną architekturę, w znacznym stopniu przyczyniła się do zawodu i społeczności, a także przekroczyła granice lokalne w zakresie dokonywania tych wkładów.
Nagroda przyznana przez jury poza stanem złożone z architektów, została przyznana firmie Line and Space podczas gali Celebrate Architecture Awards , która odbyła się w Phoenix w dniu 22 października.
Line and Space została założona w 1978 roku i skupia się na projektowaniu i budowaniu innowacyjna i ekologicznie dobra architektura, która szanuje i reaguje na warunki w miejscu.
Poprzez integrację struktury i krajobrazu, ich projekty zachęcają i demonstrują koncepcje zarządzania środowiskowego, jak widać w wielokrotnie nagradzanej bibliotece Cesara Chaveza w Phoenix, Uniwersytecie Arizony poezji Center, San Diego National Wildlife Refuge i centrum turystycznym Red Rock Canyon poza Las Vegas.
Centrum Turystyczne Red Rock Canyon.
.
Robert Reck Otrzymawszy ponad 90 nagród, zaangażowanie Line & Space w dbałość o środowisko i ochronę zasobów uczyniło z nich liderów w tworzeniu inspirujących i reagujących na środowisko projektów.
Przyciągając klientów tak daleko, jak Chiny, firma pracuje obecnie nad prowizjami w Kunming, Qinzhou i Shenzhen.
Czterej główni partnerzy firmy to absolwenci Wyższej Szkoły Architektury Uniwersytetu Arizona.
University of Arizona Poetry Center.
.
Robert Reck Biblioteka Cesar Chavez.
.
Bill Timmerman
[hasła pokrewne: archiwum allegro 2013, stolik kawowy allegro, kalkulator współczynnika przenikania ciepła ]

Powiązane tematy z artykułem: archiwum allegro 2013 kalkulator współczynnika przenikania ciepła stolik kawowy allegro