Magazyn architektoniczny : Co Twój Wybór Pen mówi o Tobie

Andrea Vasquez Architekci to ludzie o wielkim gustie, którzy cieszą się piękniejszymi rzeczami w życiu.
zwłaszcza jeśli chodzi o długopisy.
Przysłowie mówi: nie oceniaj książki po okładce. , Ale nieuchronnie stwierdzamy, że sami wybieramy architekta przy wyborze pióra.
Łatwo to zrobić, gdy kolega postanawia chwycić najbliższy śmigłowiec, aby naszkicować szybki diagram, pozostawiając skręcając się, gdy siadasz i oglądasz wcięcie papieru.
Są potężnymi narzędziami dla architektów, które wykorzystują nasze myśli i pomysły do potencjalnego struktury trójwymiarowe.
W erze cyfrowego świata długopisy stały się święte, co przywróciło nam prostą przyjemność rysowania, aby rozpocząć proces twórczy.
Po latach próbowania i testowania wszystkich różnych instrumentów do pisania, ostatecznie znajdujemy ten, który może powiedzieć o sobie więcej, niż myślisz.
.
Andrea Vasquez Pióro wieczneDługie i inteligentne osoby, które zwykle są informowane o.
Mniejszym.
doświadczeni współpracownicy opowieści o tym, kiedy planowane są plany i jak architektura straciła swoją magię od czasu wprowadzenia CAD.
Wszyscy w biurze wiedzą, że używają pióra wiecznego, ponieważ po prostu nie pozwalają ci o tym zapomnieć.
Pióro mechaniczne może nie być technicznie długopisem, ale jest wielu architektów.
broń wyboru.
Jako osoby wyjątkowo ruchliwe, użytkownicy ołówków mechanicznych nie mają czasu ani cierpliwości dla ostrzenia, dlatego zamiast tego wybierają narzędzie do rysowania, które pozwala im na ciągłe tworzenie i dostosowywanie planów z dodatkowym zabezpieczeniem możliwości usuwania błędów.
.
Andrea Vasquez Perfekcyjna perfekcja 0.05 Finelinera w sercu z najdrobniejszym detalem rynny i nadproży.
Ich biurka są zazwyczaj nienagannie zorganizowane, podobnie jak ich szkicowniki, które są pełne obserwacji na temat świata architektury.
Użytkownicy cienkich pisaków stalówki łączą swoje życie i są po cichu pewni swoich umiejętności projektanta.
Free-Flowing .
Pen Kreatywność biura, który wchodzi na spotkania z około dwudziestoma różnymi opcjami dla konkretnego schematu.
Ich mózgi nigdy się nie wyłączają i często pojawiają się o drugiej w nocy, wściekle zapisując w moleskine notebooka swój najnowszy pomysł, który przyszedł do nich w środku nocy.
Biro * Wstawić oko-bach * Biros są tanie i radosne, ale czy naprawdę przedstawią cię jako kreatywnego, przyszłościowego projektanta budynków.
Chociaż użytkownicy biro są zazwyczaj bardzo praktyczni i zadowoleni z siebie, gdy stoją z tyłu i obserwują, jak reszta z nas rozdaje małą fortunę na coś, co kosztuje ich w zasadzie nic.
Kolekcja Pigment LinersJeden długopis po prostu nie wystarcza dla niektórych.
Ich piórnik jest wielkości ich ramienia, gromadząc wszystkie różne rozmiary stalówki i odcienie szarości, które są niestety wykorzystywane i pożyczane wszystkim współpracownikom, jeśli biuro będzie do tego mądry.
Ci ludzie są zawsze dobrze wyposażeni i gotowi na każdy nowy pomysł lub rysunek.
.
Andrea Vasquez The Brush PenArchitekci, którzy używają tego pióra, to dobrze utrzymani ludzie, którzy są dumni i opiekują się swoimi dziełami.
Potrafią wybić piękny szkic koncepcji w kilka sekund, pozostawiając w tobie podziw przed ich umiejętnościami jako architekta i artysty.
.
Andrea Vasquez Marker PenOne najmniej praktycznego długopisu, zwłaszcza gdy jego końcówka ma kilka milimetrów szerokości.
Ci, którzy popierają ten długopis, są bardziej konceptualni w swoim podejściu, koncentrując się na ogólnej formie budynku w porównaniu z mniejszymi detalami.
[podobne: mrówka świebodzin, allegro domki holenderskie, stolik kawowy allegro ]

Powiązane tematy z artykułem: allegro domki holenderskie mrówka świebodzin stolik kawowy allegro