Nowoczesna architektura : Jak sabotowany model może stać się architektonicznym arcydziełem

Dzięki uprzejmości The Leewardists Czasami wszystkie twoje potrzeby związane z projektem to taki mały lub trzeci.
Podróżowanie komunikacją miejską z modelem, który spędziłeś godzinami, skrupulatnie rozmyślając, to jedna z bardziej stresujących sytuacji dla studenta architektury, zwłaszcza gdy musisz przedstawić go swojemu nauczycielowi.
Przemoc, która ma miejsce w zajętym autobusie, nieuchronnie przewiduje koniec twego stworzenia, twoja jedyna nadzieja to pozostanie w photoshopie, co pozostaje.
Jednak odpowiedź nauczyciela może być nieco nieprzewidywalna (podobnie jak koniec twojego modelu) i możesz znaleźć się w rzadkiej sytuacji, w której im się to podoba.
Kto wie, co dzieje się w ich głowach, ale pod koniec dnia są tymi, którzy go zaznaczają, więc nie będę się spierać.
Leewardowcy doskonale zilustrowali w swoim komiksie ból, który pochłania nas, gdy patrzymy na naszą najbardziej dumną posiadłość Pogłębiają się przed naszymi oczami.
Przez wieki cywilizacji zbudowanych na konstrukcjach zaprojektowanych przez architektów, a jednak ich głos zagubił się wśród niezliczonych opowieści o władcach i armiach, a czasem zadziwiających potworach.
The Leewardists przepisują współczesną historię naszej cywilizacji poprzez głos tej nieuchwytnej istoty, The Architect.Aby więcej z The Comic Comic Series podążać za nimi na Facebooku, Instagramie lub odwiedzić ich stronę internetową.
[przypisy: kubik betonu cena, współczynnik przenikania ciepła kalkulator, rodzaje rolet zewnętrznych ]

Powiązane tematy z artykułem: kubik betonu cena rodzaje rolet zewnętrznych współczynnik przenikania ciepła kalkulator